| ovydyu1992 a întrebat:

Sall, vreau sa ma reapuc de metin2 RO. L-am descarcat, l-am instalat, dar am jucat 2 ore, s-a inchis si nu se mai deschidea... L-am dezinstalat si am incercat sa il reinstalez, dar nu mai deschidea nici patch-ul cu extensia *.exe (adica installul). Am incercat sa restartez pc, sa il descarc din nou... dar nimic. Va rog, HELP! Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AndreiBossul1998 a răspuns:

Du-te la Metin2.exe, click dreapta, properties, compatibility, run this program in compatibility mode for Windows XP. Mie mi se intampla asta cand aveam Windows 8.

| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!

| memako10 a răspuns:

Pai! sincer cand s-au sters anumite fisiere! incearca sa il descarci iar! daca nu merge! probabil este din pc tau! ceva din windows se opune deschideri