| anonim_4396 a întrebat:

Sall vreau sa-mi maresc viteza de downoload si nu stiu cum am un mega jumate dar pentru mine nu e de ajuns astept rasp

Răspuns Câştigător
| madasmech a răspuns:

Dai click dreapta la casuta de net si dai large band alocasion daca ai wirlles daca nu ai wirlles te duci la operator si ii zici ca trebuie sa iti mareasca banda prin cablu.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Se trag filmele porno greu la 1 mb jumate? Ia-ti alt net.

| XatomisX a răspuns:

Ia un abonament mai scump mare chestie i-ati rds fibra optica

| hkr a răspuns:

Daca vrei net mai bun du-te la operatorul de unde ai netu si zile sa-ti dea unu mai bun.bineinteles pe bani.bafta.