| maximovidiu a întrebat:

Sall vreau sa stiu daca pot scapa de survey pentru ca trebuie sa descarc ceva urgent.
Odata am fost nevoit sa platesc. l-am dowloadat dar era prin rar. cand dau sa deschid imi apare password pentru care si pentru aia trebuia sa platesc.
Daca stiti vreo posibilitate cum sa scap de survey sau cum sa inlatur parola de la winrar ar fi ok
Am vazut multe filmulete pe you tube despre toate astea dar parca mai mult ma incurca
Dau funda! pls e urgent!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ceea ce majoritatea nu intelegeti ca survey= fals=scam. Va pacaleste cu un vieo sau o poza falsa, si dati banii aiurea. Nu exista asa ceva. Nu mai dati banii, si nu va mai pacaliti cu asemenea prostii.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, maximovidiu

Nu, nu poti fara sa le platesti. Toate acele filmulete sunt tentative de scamming. Cauta alt link de download, nu aborda survey-urile.

O seara placuta, AfroB.

| SonicAndrei a răspuns:

Habar nu am. Și pe mine mă enervează acest survey. M-a făcut să renunț la 3 jocuri și la un hack.

Downloadează-l din altă parte.