| MrCoasAlex a întrebat:

Salll

am si eu o placa de baza (Asrock K8NF6G-VSTA)
uitati aici poza http://img683.imageshack.us/i/971237158332.jpg/

si spuneti si mie ce plaza video imi trebuie... ca am o placa video in casa de 512 M si am bagat-o si nu merge(e buna placa ca am probato la un alt PC)

daca stiti spuneti si mie cum se chema(placa video)
sau datim un link de unde pot so o cumpar

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu-ţi trebuie neapărat pentru că o ai încorporată în placa de bază.
Nu am înţeles dacă e în funcţie acea placă de bază sau nu.

| Arthur a răspuns:

Ok. Placa video mai trebuie şi instalată, driverul mai bine spus pentru placa respectivă. Nu începe să funcţioneze doar cuplată la comp aşa pur şi simplu. Dacă mai ai nevoie de detalii sunt pe aici.

| MrCoasAlex explică:

Chestia este ca nu mergesad placa incorporata