| tyberyiu a întrebat:

Salll TPU am o intreare am un laptop acer si vreau sa fur net si prind semnal si cere parola (am wireless) cineva mi-a zis ca trebuie un program

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Nu poti sa furi net, iti prinde se conecteaza prin wireless da majoritatea sunt parolate asa ca nu ai net, trebuie sa fie free ca sa poti sa ai net, nu inteleg ce program iti trebuie? nu ai driver pentru wireless

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bravo tinere, vrei sa devii infractor si iti cauti complici, vezi ca furtul se pedepseste destul de grav.

| UNfriendLY a răspuns:

Hotspot shield, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau.si eu am laptop si am net prin wireless iau netu de la vecinu.si el sia parolat netu pentru ca luau mai multi net de la el si nu ii placea. dar ca sa intri pe net iti trebuie parola. mie mi-a dat parolabig grin. sper ca ai inteles ce ti-am zisbig grin