| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Am vazut la specificatiile unei boxe OHMI.Ce este si la ce ajuta.Dar independenta la ce ajuta?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Independenta boxei laughing. Si eu care credeam ca le-am vazut pe toate pe site-ul asta. Surprinzator nu ar fi ca faptul ca nu invata fizica, este grav in schimb, ca nici cititul nu pare chestiune usoara.

P.S.: Eu zic asa: cu cat e mai independenta boxa, cu atat canta mai tare, ca are watti mai rebeli happy.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing independenta? Independenta financiara, independenta patriei...care independenta? Pe la scoala aia a voastra nu se se face carte?

| K0sti a răspuns (pentru Utilizator1234):

laughing Si inca nu le-ai vazut pe toate!

| Utilizator1234 a răspuns (pentru K0sti):

Independenta boxei laughing. Si eu care credeam ca le-am vazut pe toate pe site-ul asta. Surprinzator nu ar fi ca faptul ca nu invata fizica, este grav in schimb, ca nici cititul nu pare chestiune usoara.

P.S.: Eu zic asa: cu cat e mai independenta boxa, cu atat canta mai tare, ca are watti mai rebeli happy.

| Szzeby explică:

Independenta boxei!

| K0sti a răspuns (pentru Szzeby):

Asa ii zice? laughing
Ia mai citeste o data!

| Szzeby explică:

Esti prost!