| ClaUdYa_7551 a întrebat:

Salll, TPU. ce parere aveti despre telefonul LG ku990?

4 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Nu fii prea entuziasmata. si eu am fost pana sa il cumpar. dar curand descoperi ca nu prea are nimic special. e adevarat are camera de 5 mega pixeli si asta conteaza, dar nu are acel senzor de miscare(sunt anumite jocuri la care misti telefonul) ceea ce este un mare minus. in plus este un telefon destul de voluminos. iti recomand un gd510 pop tot LG, telefon foarte finut, interfata mult mai frumoasa decat ku990i si are si acel senzor minunat. big grin

| Anda_7636 a răspuns:

Buna.happy
Am auzit ca este un telefon ff bun.love strucklove struck
S`ar putea ca si eu sa`mi cumpar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am de un an aproape. E ok. Cu bateria o sa ai ceva probleme.
Bafta

| ciucalataaerata a răspuns:

E un telefon foarte bun si rezistent am si eu pe un fel de roz...tot asa ma uitam pe net la poze si mi-a placut foarte mult...si mi-am dat comanda
http://www.google.ro/......tp?/imgres 2000&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=154&vpy=330&dur=1943&hovh=225&hovw=225&tx=154&ty=158&ei=J8D_TOXEGJmS4gbNzIn6CA&oei=7L__TMKLEZSn8QPj8LGMCw&esq=5&page=5&ndsp=12&ved=1t:429, r:0, s:52&biw=1024&bih=677
e bestial telefonul:x