| AvrameL a întrebat:

Salltare! am si eu o problema cu mouse`ul. cand il ridic sageata o ia razna. ce pot sa fac? daca stiti careva help plzzz! :*:*:*

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca merge bine atunci cand este pe masa nu-i nici o problema, doar nu il tii in aer, fiindca n-ar functiona. Numai bine!

| DeyCj a răspuns:

Păi şî al meu mai face figuri. E clar că ar trebui să îţi iei un mouse nou că şi al tău la fel ca al meu este pe moarte.Succese

| Abcfunny a răspuns:

Banuiesc ca ai mousu de mult dimt.Asa am patit si eu. o lua razna am crezut ca e dl Windows dar nu a fost asa, l-am bagat in calc. tatalui si tot la felstraight face cumpara unu nou :d

| Deya_6605 a răspuns:

E defect mouseul happy

trebuie sa il schimbi ca asa am patit si eu

| dink08 a răspuns:

Nu e nici o problema.Mouse`ul este optic banuiesc...nu mai are senzorul pe birou este in aer si se misca in toate directile. Tine-l pe masa si nu e nici o problema.

| AvrameL explică:

Pai cand pornesc pc`u, si vreau sa intru in my computer de ex. cand ridic un pic de mous in sus sageata o ia razna si daca il pun din nou jos isi revinehee hee

| AvrameL explică:

Da... dar numai cand ridic un pic de el o ia razna thinking cand nu il ridic nu are nimic thinking ...asa ma pot folosi inca de el dar ma cam enerveaza big grin