| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU. Ziceti-mi si mie niste jocuri ca sa le iau pentru tableta cu android 4.1.1. Daca stiti jocuri caut pe Magazin. big grin, daca nu dati-mi linkul de unde sa downloadez jocul. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Cauta pe Magazin play asa: Subway surfers, Temple run 2, Rail rush, Fruit ninja, NFS, cred ca mai sunt si cateva versiuni de fifa. (gasesti o gramada
). Bafta! Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Ehh adica cei cu tine toate jocurile de pe magazinplay sunt compatibile cu telefonul tau