| Oproo a întrebat:

Sallz ma ajutati sa strang utilizatori pe acest nou forum? http://yoyo.wikiforum.ro/
primi 10 care pun 30 de raspunsuri sau topicuri primesc moderatori!
id contact : opro_opro ( daca aveti nelamuriri) a mda este un forum despre orce si pot pune orece topic sau pagina vreti (la cerere) pot pune radio vreme etc... (lucrez si in html!)

1 răspuns:
| Arman a răspuns:

Mai Opro, Siteu-l TPU, este special facut pentru a ajuta oameni/adolescenti, nu ca sa primesti eu stiu ce admin, moderator, si alte minunti pe cs, sau alte jocuri!