| Oproo a întrebat:

Sallz ma ajutati sa strang utilizatori pe acest nou forum? :http://yoyo.wikiforum.ro/

primi 10 care pun 50 de raspunsuri sau topicuri primesc moderatori!

id contact : opro_opro ( daca aveti nelamuriri)

1 răspuns:
| xD a răspuns:

Sa astepti :]
Nu o sa fie nici macar o juma` de persoana care sa faca 50 de topicuri. :]

Daca vrei sa iti faci un forum, cumpara-ti un domeniu, plateste un hosting, gaseste o tema pentru forum[forumuri generaliste exista o gramada si degeaba.], gaseste un template nehidos pentru forum si apoi promoveaza-l. :]