| dulcikaa a întrebat:

Sallz TPU! Am de facut pentru la scoala macheta a unei barci. Din ce as putea sa o fac? Cum? Ideei? Funda si vot

2 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Roaga un tamplar sa te ajute. prietena mea asa a facut si a iesit chiar super.

| alexralu34 a răspuns:

Pai depinde de ce fel de barca poti incerca cu lemn, carton(cel mai simplu) si hartie,e cam greu sa faci o barca incerca sa te iei dupa o imagine si sa alegi un model mai usor poti folodi la lipit schoci, lipici si pe deasupra pui o foaie de culoare albe ca sa dea mai reala, si daca crezi ca nu te descurci singura roaga pe cineva sa te ajute