| alecszzz a întrebat:

Saltu TPU,care este cel mai bun(rapid browser),google chrome,mozila, sau altele FUNDAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca nu iti merg bine filmele pe fulscreen inseamna ca ii de la altcv...descarca ultima versiune flash player

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca google chrome

| DeeoLina a răspuns:

Google Chrome, dar si Opera merge foarte bine.winking

| alecszzz explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau un browser la care sa mearga bine filmele online pe fulscreen(merg cu intrerupere pe fulscreen)crying(

| alecszzz explică (pentru DeeoLina):

Eu vreau un browser la care sa mearga bine filmele online pe fulscreen(merg cu intrerupere pe fulscreen)crying((((