| asjdhkas a întrebat:

Dau funda cine imi zice un browser rapid in afara de Google Chrome, Mozila, Internet Explorel sau Opera.Nu uitati FUNDA FUNDA FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BitchKagee a răspuns:

Safari.

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Google Chrome ar fi cel mai rapid, apoi ar veni Opera.
Acum, depinde si de ce site vrei sa accesezi...
Uite aici niste test, stiu c-au fost facute pe versiunile vechi ale Browserelor, dar Google Chrome tot cel mai bun a ramas si dupa 10 versiuni noi in care l-au facut mai stabil si mai rapid: http://www.itplay.ro/......i-764.html

| Sheisshe a răspuns:

Baga-ti funda in cur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti ydyot/ydyoata nu exista mai rapid ca mopzila sau chrome du-te tare...tu ce vrei? super browseru lu cristos?

| ChidoriKing a răspuns:

RockMelt

| KamyTza22 a răspuns:

Comodo Dragon.