| andreirobert15 a întrebat:

care este cel mai rapid browser?
nu imi ziceti chrome sau mozila!
funda!

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Chrome este cel mai ok browser, dar pe langa mozila manca ceva mai mult resurse.

| untu a răspuns:

Recomand SPARK BROWSER de la Baidu PC Faster!

| anonim_4396 a răspuns (pentru untu):

Chinezii l-au inventat pe asta sau japonezii, ca nu mai retin?

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca chinezii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca :
1. Opera- mai este si pe mobil
2.Safari e nou si nu prea stiu multe despre el

| AlexL28 a răspuns:

Google Chrome e cel mai rapid browser! Dar e cel mai rapid pentru ca foloseste o groaza de resurse, deci pe un Intel Celeron sa zicem, va fi mai lent ca majoritatea.
Deci e cam asa:
PC bun--->Google Chrome
PC mai slab--->Mozilla Firefox sau Opera. Nu recomand browserele acestea no name pentru ca in general sunt copii, majoritatea dupa Chrome.

| TwiSt1997 a răspuns:

Pai daca alea 2 sunt, cum sa-ti zicem altceva? A doua parte din intrebare iti anuleaza intrebarea intr-un fel.Mozilla,iar apoi chorme.

| Kumiko19 a răspuns:

Google chrome sau opera

| Mascatu69 a răspuns:

Chrome si depinde de internet si cat de curat este PC-ul tau