| Gaby29 a întrebat:

Salu am si eu un telefon nokia 6070 si nu mi se aude doar prin difuzor. Celalalt ma aude dar eu nu doar pe difuzor va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| Marian_6643 a răspuns:

Pai te aude ca nu ti s-a stricat microfonu ti s-a stricat speaker-u daca nu il auzi. Mergi cu el la un service.

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

L-ai scapat, l-ai trantit, ai ascultat o melodie care era inregistrata pe maxim...variante sunt zeci! Du-te la un service si schimbati difuzorul(spekerul). Succes!

Răspuns utilizator avertizat