| sorinAP a întrebat:

Salu TPU!
Am editat un video de 2 min in Sony vegas si cand am dat sa-l salvez imi scrie:
"An error ocurred while creating the media file untitled.mp4.
The system is low on memory. You may be able to reduce memory usage by closing other aplicattions."

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca il vrei video iti recomand formatul m2t cu 1080 HD. Si din video settings pune 1080p cu 24fps.

| Copila2016 a răspuns:

Nu ai memorie multa, sterge din fisierele de care nu mai ai nevoie si incearca din nou.

| sorinAP explică (pentru Copila2016):

Am 40 gb

| Copila2016 a răspuns (pentru sorinAP):

Odata la un video mi-a luat 100 gb din memoria laptopului trebuie sa ii faci setarile de rezolutie a videoclipului, nici prea mare, nici prea mica.