| ChokooRespekt a întrebat:

Salu TPU! Am si eu o problema, nu pot sa-mi pun avatarul la messenger. Am incercat sa o pun cu Display image > share my >picture browse >OK dar nu imi apare avatarul sus in patratel. Ma poate ajuta cineva? Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Scaneaza cu un antivirus bun, daca nu gaseste nimic, reinstaleaza messenger.

3 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Vezi sa fie bifat share my picures... si asteapta putin. funda

| robytoby a răspuns:

Incearca cu alta poza, poate aceea nu merge pusa, datorita formatului sau marimii acesteia.

| ChokooRespekt explică (pentru robytoby):

Mentionez ca am pus la avatar cred ca pe putin 10 poze...si da...a bifat "share my picture" dar nu mi se pune avatarul sus in stanga.