| LeX28 a întrebat:

Salum am un Huawei g7300 si vrea sa scot niste jocuri sau teme pentru el cine imi da un site sau ceva de unde sa le scot cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| Norbert97 a răspuns:

Salut am si eu un telefon ca altau..este un telefon simplu fara sistem de operare nu exista teme pentru acest model dar suporta jocuri Java.Ecranul are rezolutie 320 x 480 Uite aici un site de unde sa descarci niste jocuri:http://www.umnet.com/mobile-games/0-5448-0-Java_multiscreen_games-0

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Si nu inteleg le descarc si cand le pun prin card usb p tel imi apar?

| LeX28 explică (pentru Gabriella_Ana_1990):

Dar ar trebui sa-ti apara ca sa le poti instala dar vezi ca stocare usb sa fie stocare in masa sau masina de pe card de memorie

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns (pentru LeX28):

Aa chestia k orice site gasesc nu gasesc bara unde scriu numele jocului