| ParadoxRO a întrebat:

Salut, A luat tata azi un telefon, Vodafone Smart Chat dar problema este că nu îmi intră în setări, apăs pe butonul Setări şi nimic iar meniul are doar Alarmă, Apelator, Calculator, Calendar,Contacte,E-mail, Jurnal Apeluri şi mesaje
Care ar fi problema?

1 răspuns:
| Gangaster a răspuns:

Poate ca telefonul are doar aplicatiile astea dar nu prea cred.Eu iti zic sa te duci de unde l-ai cumparat sa vada acei oameni de la Vodafone ce problema are telefonul!