| Angelworld a întrebat:

Hi Am un telefon Nokia 6300 si am o problema la el... nu stiu cum sa activez ledurile laterale la mesaje necitite si la apeluri ne preluate Cand pornesc telefonul beculetele licare crying am luat tot meniul la rastalmacit si nu gasesc. cine ma descurca are o funda Please helpppp >>Meniu=Setari=...

1 răspuns:
| xr3Belx a răspuns:

Salut. Incearca la Afisaj sau la Options> Led ( Meniu - Optiuni - Led ) Sper ca te-am ajutat. Succes si felicitari pentru telefon.