| Ionut1939392299282 a întrebat:

Acest pc http://m.cel.ro/......SI7NjYs-l/ este bun la jocuri? Adica nu am asteptari la gta 5 :))))) dar asa un ets pe low, un cs 1.6 chestii de genul imi vor merge? O sa ii iau o placa nVidia GeForce 450 pe 128 biti, dar acum ma voi juca si asa. Nu vreau sa veniti cu comentarii de genul ca este praf sau altele.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Înainte nu ai spus nimic de GTS 450. Calculatorul per total e bun la acel preț dar acum depinde și cât dai pe placa video și câtă memorie video are. Dacă are doar 512MB VRAM nu e bună, iar dacă costă mai mult de 100 lei, iar nu e bună.