| warriorM27 a întrebat:

Salut, acum cateva zile mi-am scapat smatphone-ul pe jos și i s-a stricat ecranul lcd(nu touch screen-ul). acum cand il pun la incarcat se incalzește mult mai tare decat inainte si dupa ce il scot se descarca rapid, aproape imediat. Intrebarea mea este: merita sa ii inlocuiesc ecranul? pot sa ii repar problema cu descarcarea rapida sau nu? si daca da e mai avantajos sa-l repar sau sa-mi iau altul(am un Samsung mini 2 S6500)

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca ai banii necesari cumpara altul. Poti sa il repari daca vrei.