| no0bzorr a întrebat:

Salut All. Am un Samsung galaxy tab 2 10.1 si cand bag usb in el si in pc. Intru bine si frumos in My computer intru in Gt-p5100 si ccand intru prin foldere e gol si nici sa bag ceva nu mere.ca vreau sa bag niste poze pe pc de pe tableta...

3 răspunsuri:
| raduro1985 a răspuns:

Probabil tableta are in meniu pe la setari, modul conexiunii USB. Ca sa poti transfera date, iti trebuie sa fie pe Media Transfer. Cam orice telefon de generatie noua are optiunile astea. Am avut si eu o problema asemanatoare cu un Samsung Galaxy (OP Android) si asa rezolvasem problema.

Răspuns utilizator avertizat
| raduro1985 a răspuns (pentru no0bzorr):

E o optiune la cuplarea cablului de date. Pentru ca acel cablu iti permite sa faci mai multe lucruri: de la sincronizare email, sa folosesti telefonul ca modem pana la transfer de date. In general Media Transferul iti permite sa transferi date de pe telefon pe PC.