| Chief a întrebat:

Am 2 sloturi pe placa de baza pentru placa video și mă întrebam dacă placa video integrata folosește unul dintre ele. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| untilizatorunic a răspuns:

Placa video integrata nu foloseste porturi, ea este integrata in procesor, si tot ce ai nevoie e de doar procesor cu placa video integrata

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, cateodata mai iese din procesor si se ascunde in unul din sloturi!

| dannyel86 a răspuns:

Cele doua sloturi sunt pentru placile dedicate, care se monteaza pe placa de baza.

| Chief explică:

Multumesc mult!