| zzzzzz a întrebat:

Salut.am achizitionat un wireless.am setat reteaua, totul e ok, ma pot conecta de pe telefon/pc dar cand incerc sa ma conectez de pe laptop in loc sa-mi apara casuta pentru parola imi zice "validare identitate" si "windows was unable to find a certificate to log you on to the network".pe cand la alte retele cand dau dublu click imi cere parola si atat. vreo idee ce ar trebui sa fac? am incercat sa dezactivez din "authentication"de la proprietati enable ieee bla bla...dar 1.mereu se bifeaza automat 2.cand snu se bifeaza tot nu merge.ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| pickolo a răspuns:

Da. stiu mi s-a intamplat dar cand am chemat 1,, specialist'' mi-a zis ca parola nu este buna... Dar mai incearca! Uita-te la niste videuri sau ceva... Sper ca ti-am fost de ajutor.