| alexaeolian a întrebat:

Salut am activat din greseala o optiune care imi ia 3 euro si nu stiu cum sa o dezactivez la *100# nu gasesc contul meu si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma Funda.

Răspuns Câştigător
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Apelezi din nou la *100# dai la optiuni apoi la activare optiuni apoi cauti optiunea activata de tine apoi dai in jos ca scrie acolo dezactiveaza optiune, u dai 2 sau 1 nu conteaza,dai unde scrie dezactiveaza optiune, nu dezactivezi minutele si msjele puse ci doar reactivarea optiunii, nu se va reactiva automat atunci cand ai creditwinking

3 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

Acestia sunt pasii: *100#-4-6-1-1...

| danieldan123 a răspuns:

Apelezi *100# dai optiuni activare optiuni apoi cauti optiunea activata de tine apoi dai in jos ca scrie acolo dezactiveaza optiune, u dai 2 sau 1 nu conteaza,dai unde scrie dezactiveaza optiune, nu dezactivezi minutele si msjele puse ci doar reactivarea optiunii, nu se va reactiva automat atunci cand ai credit

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru danieldan123):

Frate esti patetic...dai copy - paste la raspunsul meu...maturizeaza-te