| Ade70 a întrebat:

Am auzit ca exista un site prin care iti poti mari gratuit numarul de like-uri pe facebook, imi puteti spune care e site-ul? Dau funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te satisface asta? Crezi ca daca ai multe like-uri esti si bagat(a) in seama?

| Nickarden a răspuns (pentru darrio2007):

Da tu ce te bagi in seama la toate postarile oamenilor scriind pe alaturi de subiect si dandu-te rotund, ha?

| darrio2007 a răspuns (pentru Nickarden):

M-am bagat in seama pentru ca tu ai postat o intrebare iar eu ti-am raspuns. Daca te deranjeaza raspunsurile in contradictoriu e doar problema ta.Hai.pa!

| L1feDRAIN a răspuns:

Te apuci de hackering?

Nu e bine. happy

| Faranumedraga a răspuns:

Eu am o aplicatie pe telefon : fb liker ..iti poti marii cu 30 like-uri mai mult ..eu am facut ft multe like-uri de pe site-ul ala 100+ ii foarte bun. Funda?