| nutzu' a întrebat:

Salut.Am auzit de la prieteni ca este un cod pentru telefoane mobile pe care daca il introduci difuzorul va amplifica sunetele sau ceva de genul asta...adica' se va auzi mai tare.
Este adevarat?
daca da va rog frumos sa imi dati si mie un site de unde pot lua codul sau chiar codul pentru un samsung j700.
Cel care ma ajuta ia fundita.

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Nu cred ca exista.

| zuzumic a răspuns:

Daca il afli te rog sa mi-l dai si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista codu`l. 2 prieteni de ai mei si l`au bagat si chiar functioneaza... o sa fac rost de el daca mai trebuie tongue

| raduboss12 a răspuns:

Salut
stiu eu

| raduboss12 a răspuns:

Stiu eu codul