| 50cent50 a întrebat:

Salut am bagat 2 DVD writer in pc, am pus mufa aceea lata dar nu citesre cd-dvd, daca las 1 il citeste. Stie careva daca trebuie sa cumpar o mufa speciala?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Si jumperii?

| 50cent50 explică (pentru K0sti):

Da am bagat mufa aia lata si si aia din sursa

| K0sti a răspuns (pentru 50cent50):

Ce treaba avem cu mufele? Eu te-am intrebat altceva?

| 50cent50 explică (pentru K0sti):

Nu stiu despre ce zici tu...

| 50cent50 explică (pentru K0sti):

N-am dala

| K0sti a răspuns (pentru 50cent50):

Ai spus mufa lata, daca e lata, banuiesc ca e IDE. Daca e IDE, ai jumperi obligatoriu! Cam asa decurge logica, dupa cele expuse de tine.

| 50cent50 explică (pentru K0sti):

Da- l naibii ca il scot, mersii de ajutor oricum ai funda

| K0sti a răspuns (pentru 50cent50):

Vezi jumperii, trebuie unul slave si unul master. Vezi ca scrie in dreptul lor! Ala din capul panglicii master, celalalt slave! Asta daca sunt pe aceeasi panglica cum banuiesc eu!