| onix_6028 a întrebat:

Am calculator cu placa video integrata... am incercat cu dsdiag, everst, aida32. cum vad ce placa video am? sa imi pot lua driver? MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Instaleaza asta e free: http://www.cpuid.com/softwares/pc-wizard.html

4 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Daca placa video e integrata e de ajuns sa cauti numele placii de baza. Cand o sa cauti drivere pentru placa de baza o sa gasesti si pentru placa video.

| atentat a răspuns:

Aida64 si iti da acolo tot ce ai in unitate

| addi90 a răspuns:

Deci... daca stii ce placa de baza ai ii poti cauta de google folosind numele placii de baza. de exemplu >
incearca cu everest sa vezi ce placa de baza ai.

| onix_6028 explică:

Cu toate programele mentionate mai sus tot nu a mers sad am incercat si cu ce mi-ati spus voi sad nu imi apare ninic in casuta respectiva