| GabryeluL a întrebat:

Am cumpărat de curând telefonul Xiaomi Pocophone și pare să aibă puțin de bafklight bleeding, adică pe margine e puțin mai luminos și mai alb... se observă în special pe culorile închise... Credeți că acest backlight bleeding se poate agrava în timp?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

In functie de cum il utilizezi, poate sa se agraveze sau nu; cazurile de bleeding exista, dar nu inseamna ca mereu se agraveaza; poate fi in functie de sansa, cat de mult il "fortezi", daca stai pe el, il scapi si orice alte conditii.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,nu se poate agrava stai calm si nici nu afecteaza cu ceva utilizarea de zi cu zi