| mrsecret97 a întrebat:

Salut am cumparat de curand un aparat fot Sony Cyber-Shot de 12.1 MP dar nu stiu cum sa fac sa-mi apara data si ora cand fac o poza.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La optiuni trebuie sa apara acolo o casuta unde pune data si ora sa apara cand urci poza in pc sau mai bine uitate in manualul camerei ca acolo iti indica mai bine

| mrsecret97 explică:

Zaza crezi ca daca gaseam in manual mai veneam si intrebam pe tpu.ro?

| IrInA9618 a răspuns:

Si eu am un Sony cyber shot da ete de 8, 1... nu stiu. mie cand dau la media, fotografi, ultima fotografie, imi apare in stanga sus ora si in dreapta sus data

| EuAlaEu a răspuns:

Exista manual pentru cyber shot...chiar asa am ajuns noi romanii!?!

Răspuns utilizator avertizat