| gurdess a întrebat:

Am cumparat de curand un mouse A4tech oscar laser xl-740k dp site-ul emag.ro.L-am testat in cs si atunci cand imi intalnesc echipa sau alti jucatori imi frameaza rau de tot / imi scade fps si nu pot sa trag fix daca misc stanga-dreapta zici ca am ping 110. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Peste cateva zile o sa schimb windows-u poate asta este problema ca il am de 1 an este WIN Xp daca nu rezolv nici cu schimbarea windows-ului o sa-l returnez. Credeti ca este defect sau din cauza windows-ului? Cine are vreo idee reply sau add like. cs_z mess

1 răspuns:
| Nick_Nicholas_1988 a răspuns:

Vezi ca are un buton deasupra care ar trebui sa seteze sensibilitatea. apasa pe el pana cand o gasesti pe cea potrivita...sunt mai multe nivele