| Andrei199114 a întrebat:

Salut am devenit partner cu youtube..si imi cere email de la paypal.mi-am facut cont am activat contul mai trebuie ceva sa fac ca sa primesc banii?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Moamaaa, esti partener youtube! Bravos! Te-ai hotarit unde iti faci castelul? A, mai trebuie' sa faci CEVA ca sa primesti banii. Ai mii de subscriberi si engagement/feedback de nota 10? Bravos. Nu de alta, dar daca pui clipuri din samp sau alta mizerie pe care o mai fac altii 100.000 ca tine, nu ajungi nicaieri...