| Andrei18290 a întrebat:

Salut, am doua boxe profesionale și am avut ceva probleme cu ele. Intre timp am găsit " problema" era tranzistorul, am cumpărat altul nou, l-am schimbat.
Și la fel, când se încălzește încep boxele sa bâzâie și nu răspund la nici o comandă. Nici usb nici RCA nimic. Ce ar putea fi?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

În trecut, la un sistem Genius 5.1 se ardea siguranța mereu.
După 3 reparatii l-am dat înapoi și am luat banii înapoi pe el. Așa trebuie să faci și tu.

Sunt mulțumit acum de Genius 2.0 SP-HF1250X pe care le mai bine de 10 ani, și de căștile de la TPU. happy