| amarildo2070 a întrebat:

Salut, am facut niste modificari la PC-ul meu si am constatat ca pe site-ul ASUS, nu exista driver de sunet pentru placa mea de baza. Ultima versiune este pentru windows vista, versiune ce nu functioneaza tocmai corespunzator.

Model Placa de baza: ASUS M2N-E SLI
Vreau drivereul pentru placa de sunet ( din cate tin minte este un 5.1 sau un 7.1 )
Am incercat sa folosesc un soft de detectare de drivere dar nu a identificat placa de sunet. Astept Idei, opinii, pareri sau chiar un link de unde as putea descarca acel driver pentru Windows 7 x64 SP1

2 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Vreau sa stiu si eu daca sunetul onboard functioneaza?