| Alexandrumrz a întrebat:

Placa de baza Asus m2v-mx se suporta windows 7? daca da imi puteti da un link cu drivere de sunet si placa video integrata?

6 răspunsuri:
| winer98 a răspuns:

Windows 7 iti da driverele incluse daca nu le descarca automat prin update de pe internet.Til poti instala dar pentru o buna functionare trebuie sa ai macar 2gb ram si procesor de 2ghz. sau dual core si 128mb placa video

| Alexandrumrz explică (pentru winer98):

Da am 2 gb ram 2.3 ghz dual core processor si placa video integrata de 256

| winer98 a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Iti va merge foarte bine da ce versiune iti pui ultimate, enterprise profesional

| Alexandrumrz explică (pentru winer98):

Ultimate

| winer98 a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Ti-l poti instala iti va merge bine

| Alexandrumrz explică:

Funda!