| raulpop a întrebat:

Am facut si eu un site pentru clasa mea si am facut si o pagina de Blog.
Am facut un blog separat pe wordpress.Acum intrebarea mea este: "Cum sa fac ca de fiecare data cand se posteaza ceva nou pe blog sa apara automat pe site, in pagina de blog.Am inteles ca trebuie sa fie cu ceva de la Google, care sa trimita date de la blog la site.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Bucatarul.com a răspuns:

Situatia sta in felul urmator, fie gasesti un Feed Grabber care-l integrezi in pagina de blog de pe site, si faci acel grabber sa preia automat toate noutatile de pe blogul tau.
Sau
ctrl+c > ctrl+v big grin