| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,am facut un film in windows movie maker, iar cand vreau sa il salvez imi spune "Windows Movie Maker cannot save the movie to the specified location.Verifi....,dar eu am destula memorie in fisierul in care vreau sa il salvez,va rog spuneti-mi ce ar trebui sa fac,

1 răspuns:
| iasicumpara a răspuns:

Salut. Schimba denumirea fisierului (da save as). Daca nu merge salveaza proiectul da un restart la computer si mai incearca odata sa il deschizi si sa il salvezi. De asemenea, schimba formatul sub care il salvezi (incearca.mpg si nu.avi)