| GameMaster23 a întrebat:

Salut, am facut un grup pe Facebook, si as dori sa dau admin la cineva din acest grup, cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Intri in grup si dai click pe "despre" in drept cu nume grupului.
Acolo iti apar toti cei care sunt in grup si sub numele lor o rotita, dai click pe ea si dai click la "promoveaza ca administrator" atat big grin funda? :3

5 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Intri pe pagina grupei care ai creato! dupa care apesi pe si promovezi pe cine doresti la Administrator!

| NoNameasdod a răspuns:

Dupa ce ca esti nesimtit, mai ai si tupeu straight face. Daca nu sti sa raspunzi, nu raspunde. Mai pui si tu nu stiu ce intrebare straight face.

| reeebook a răspuns:

Te duci in top la pagina si pui pe Editeaza Pagina, apesi pe Roluri Administratori. Scrii numele unui prieten de al tau in Type a name or email, sau daca nu iti este prieten persoana scrie emailul persoanei cu care sa inregistrat pe facebook.
Apesi pe Salveaza si scrii parola ta. Si atat. Sau daca nu doresti sa fie la fel ca tine Manager pune la sageata de sub nume si alegi Content Creator, Content Creator nu poate sa stearga pagina sau sa puna alti admini...

| RaspunsCastigator a răspuns:

Uite asa... Intri pe profilul pagini tale.
Prin coltu drept este editeaza pagina. Acolo dai roluri administratori.
Il faci manager ( ca sa fie admin) si adresa cu care se logheaza pe fb.
Bft happy
Fundita? xD

| RODICAVLADUCA a răspuns:

Vreau sa fac un grup pe facebook PUISORII.DAR SECRET