| kingsinatuo a întrebat:

un prieten a facut un grup pe facebook si vrea sa ma puna admin dar nu stie cum... unde trebuie sa intre ca sa ma puna admin?

Funda!

PS: SCZ NU STIAM LA CE CATEGORIE SA PUN

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum pui ADMIN la o pagina fan page? Te duci la pagina ta, click pe -> Editeaza Pagina click pe -> Roluri Administratori scrie numele prietenului la -> Type a name or email (daca nu iti este prieten persoana scrie emailul persoanei cu care s-a inregistrat pe facebook). Acum da click pe sageata de sub nume si alege Content Creator. Content Creator nu poate sa stearga pagina sau sa puna alti admini sau sa stearga alti admini.
Click pe -> Salveaza si scrie parola ta. Enjoy!