| lucian69 a întrebat:

Salut, am facut un referat la o materie pentru scoala si l-am terminat, dar nu prea stiu cum sa-l salvez in PC. ca nu am mai lucat cu PowerPoint pana acum, ati putea sa-mi ziceti cum l-as putea salva in calculator?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Se merge la File, Save - se alege locul, numele si se salveaza.

| lucian69 explică (pentru halogen001):

Nu-mi arata tabelul ala unde sa selectez salvarea proiectului. ce sa-i fac? Nu e bun PowerPoint-ul? daca asta e dati-mi un link, BUN, pentru download PowerPoint. DAU FUNDA!