| Vickyy a întrebat:

Am facut un site in HTML si CSS pentru care am nevoie de un admin panel din care sa pot adauga /scoate cu usurinta textul pe care vreau sa il pun pentru pagina respectiva ..Se poate acest lucru? Si cum integrez eu pagina intr-o chestie de genul asta?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Daca ai cunostinte de HTML si CSS - iti recomand sa utilizezi www.ucoz.ro - prin intermediul platformei vei putea administra cu usurinta site-ul, iar datorita cunostintelor de programare poti personaliza complet design-ul acestuia.

| Vickyy explică (pentru Brotacelul):

Eu site-ul il am deja facut, si vreau pentru ce am facut eu sa fac admin panel ...stiu cum sta treaba pe ucoz, m-am mai jucat pe platforma asta.