| WeezyF a întrebat:

am facut un video cu Vegas 11, termin de editat apoi il salvez si nu il pot vedea nici cu VLC nici cu Windows media player? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pentru ca tu nu randezi, tu doar salvezi proiectul. Dupa ce ai terminat de editat, sus ai Tools-Render to New Track- alege mp4 de preferat, sau editezi tu conform cerintelor tale, si dai randare. O sa dureze ceva sa termine. Vezi ca setarile incorecte acolo pot duce la un aspect rau al filmului final.