| anonim_4396 a întrebat:

SAlut! am gasit 3 modele de telefoane care m-ar interesa.pe care mi-l recomandati? in general imi place sa butonez destul de mult la el si as vrea sa nu aiba nici o problema.adica sa nu aiba probleme cu softul... daca sunteti in posesia unuia dintre ele sau aveti informatii. ce probleme au aparut la ele/avantaje? uitati telefoanele:

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-gt505

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-gw300

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/alcatel-o t800

va rog raspunsuri ca pe maine as vrea sa imi cumpar...eu m-am gandit sa imi iau lg-u gt505 dar nu sunt sigura...

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ti-as sugera pe al doilea .

| Bacemi a răspuns:

Ti-as sugera pe al doilea.

| radu75 a răspuns:

Ia un telefon compact, mai badaran, sa vezi ce diferita vei fi de celelalte prietene, vei fi chiar diferita. Fara ecran tactil, fara clapeta, fara sina, pur si simplu compact. Intra pe www.sonyericsson.ro. Ti-as recomanda m900. Are absolut tot ce vrei, in plus e negru, deci se asorteaza la orice tinuta.

| OnWeed a răspuns:

Din variantele pe care le-ai dat tu eu iti recomand LG-GW 300, dar daca vrei ceva mai bun/rezistent in genul acelui LG iti recomand Nokia E63, am avut asa ceva si e foarte bun desi e putin cam mare.

| Sebby_6032 a răspuns:

Si eu tot lg-ul gt505 ti-l recomand dar daca spui ca iti place sa butonezi mult at ar fi mai indicat un lg-gw300

| alex:) a răspuns:

Da ala sa ti ei lg ai ales binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E.nu stiu...ma tenteaza ala pentru ca nu are designu' asa badaran plus ca are camera de 5mp... e chiar atat de rau telu?sad

| irina222 a răspuns:

happy

super, sa-l stapanesti sanatoasa.

| S1L3nT a răspuns:

Al Doilea dupa mine este foarte bun

| denisa2010 a răspuns:

Eu zic sa il iei pe primul lg 505 telefon dinasta am si eu doar ca pe rosu. e super. sper sa il stapanesti sanatoase ori pe care il vei alege