| DeeaNegrea a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar un telefon nou, iar tatal meu mea dat 3 posibilitati de a alege:iPhone 3G 8 GB black https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/iphone-3g -8-gb-black

LG GW620 https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-gw620

LG GT505 https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/lg-gt505

Ce sa aleg? Aveti careva vreunul din ele? Cum este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG GW620 pentru ca poti avea muzica fara sa o iei de pe itunes, pentru ca are si tastatura si te descurci mai usor. Dar nu, il aleg pentru touch screen deoarece stiu ca lg-urile au probleme cu touch-urile.acum depinde de tine.

pace!

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Tu poti motiva DE CE TREBUIE sa-ti iei alt telefon laughing?
Eu zic sa alegi iPhone-ul, doar daca nu ai nevoie neaparat sa faci poze la o calitate mai buna(ar merge oricare din LG-urile alea pentru asa ceva).

| costymaximus a răspuns:

Iphonul desigur

| viatadecacatt a răspuns:

Alege iPhone.De ce? Pentru ca e frumos si iphonurile sunt bune si rezistente.

| hiphopbeatz a răspuns:

LG GW620 pentru ca poti avea muzica fara sa o iei de pe itunes,pentru ca are si tastatura si te descurci mai usor.Dar nu,il aleg pentru touch screen deoarece stiu ca lg-urile au probleme cu touch-urile.acum depinde de tine.

pace!

| DeeaNegrea explică:

Puteti motiva si de ce?

| Ana a răspuns:

Eu l-as alege p al treilea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege iPhone 3G 8 GB black.

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

In nici un caz Lg sunt ff proaste.eu am lg(alt model kf600)si e fff rau.adica se stinge dintr-o data...si am mai avut lg-ri.nu sunt bune