| AstroAlex59 a întrebat:

Salut, am google chrome si cand intru imi apar 8 miniaturi cu site-urile pe care am intrat. Cum fac sa nu imi mai apara deloc?

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Sa nu iti mai apara deloc nu poti face nimic. Nu poti dezactiva asta din cate stiu eu. Cand esti in "New tab", mergi pe una din ele si in dreapta sus a miniaturii ai un X. Asa faci pentru toate.
Cred ca aceste miniaturi cu cele mai vizitate site-uri folosesc istoricul browser-ului pentru a le afisa. Daca vrei sa stergi istoricul apasa simultan tastele CTRL + SHIFT + DELETE (fara plus) si bifeaza acolo "Clear browsing history" sau in romana "Curata istoria browser-ului".

| mirceapeiaaa a răspuns:

In dreapt sus este un x si dai pe ala