| AndreyFsk a întrebat:

Am și eu o problemă legată de rezoluție, jucam counter strike într-o zi și am zis să schimb rezoluția(ideală pentru monitorul meu e 1440x900) și am schimbat-o undeva mai jos. și monitorul nu suportă rezoluția respectivă, aveți idee ce șterg din cs ca să îmi fac rezoluția 1440x900?

2 răspunsuri:
| Codexx a răspuns:

Nu trebuie sa stergi nimic! Deschizi Cs-ul-options-video-resolution si o selectezi de acolo!

| AndreyFsk explică (pentru Codexx):

Pai nu auzi ca nu pot sa intru in joc? am setat eu rezolutia mai mica decat o vere pc-ul. si nu ma lasa sa mai intru in el.,