| Anonim769 a întrebat:

Am incercat sa-mi adaug cardul la google si-mi apare: metoda de plata refuzata. Ce-as putea sa fac?
Am vorbit la banca unde am cardul si pot sa fac tranzactii online linistit pana la expirarea cardului. Tind sa precizez ca am dat remove la card, deoarecere am vrut sa fac o achizitie si mi-a dat eroare, am incercat sa-l bag iar si mi-a dat eroare..Am sold suficient pe cont, ce-as putea sa fac?
Dau funda, multumesc!

4 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

S-ar putea ca atunci cand ai inregistrat cardul din nou sa fi gresit o cifra. Poti incerca sa adugi cardul din nou. Un alt motiv nu as vedea ca sa nu il accepte.

| Anonim769 explică (pentru Gabriel9707):

Tranzacție refuzată: metodă de plată nevalidă.
Am incercat, m-am uitat foarte atent, dar nimic.

| Gabriel9707 a răspuns (pentru Anonim769):

Si nu iti da vreun cod la sfarsit? Ca un fel de eroare

| Anonim769 explică (pentru Gabriel9707):

Nu, problema a fost ca am incercat de prea multe ori, dar s-a rezolvat problema, am asteptat, iar dimineata urmatoare am reusit sa-mi bag cardul.